info: 0944 289 563 DOMOV TECHNOLÓGIA GALÉRIA ČASTÉ OTÁZKY KONTAKTY


Certifikáty:
 • Úsporné
 • Kvalitné
 • Spoľahlivé
 • Rýchla realizácia
 • Za rozumnú cenu

Aktuálne realizacie tu:
facebook
Facebook profil


Hľadáme montážne
a obchodné firmy
na predaj systému
Caleo®

Tovar posielame kuriérskou spoločnosťou.


Často kladané otázky


Koľko budem platiť?
Vykurovací systém CALEO® je najhospodárnejší spomedzi všetkých vykurovacích systémov. V porovnaní so systémami fungujúcimi na plyn, úspora v zimnom období dosiahne 30%, kým v prechodných obdobiach môže dosiahnuť až 35-40% (október - november).

Je vhodný pod akúkoľvek podlahu?
Áno! Podlahový vykurovací film CALEO® je vhodný pod parkety, pod plávajúce podlahy, pod PVC, pod dlaždice, pod kamennú dlažbu, atď.

Aký je výkon vykurovacieho filmu?
V Slovenskej republike sa vykurovací film CALEO® predáva s výkonom 80W/m2 - aplikuje sa ako podlahové vykurovanie nízkoenergetických objektov, 130 W/m2 - aplikuje sa ako podlahové vykurovanie štandardných objektov, 210 W/m2 - aplikuje sa ako stropné a stenové vykurovanie pod sadrokartónovy profil.

Plnohodnotné vykurovanie, alebo doplnkové vykurovanie?
Ako plnohodnotné vykurovanie je vynikajúce aj v prípade extrémnych mrazov, od Kanady po Rusko je všade osvedčeným spôsobom vykurovania. Samozrejme, ako doplnkové vykurovanie je taktiež obľúbeným a hospodárnym riešením.

Čo obsahuje cenová ponuka?
System podlahové vykurovanie Caleo® - V cene je zahrnutý samotný vykurovací film CALEO®, príslušenstvá (klipsy, bitúmenové pásy, elektrické rozvody), CALEO® termostaty, ďalej v cene sú zahrnuté všetky príslušenstvá potrebné k montáži vykurovacieho systému. Cena obsahuje taktiež inštalačné práce a spojazdnenie systému.
Cenová ponuka ako voliteľnú položku môže obsahovať aj cenu anhydritového poteru. Cena je závislá od miesta výstavby a od špecifík lokality a obsahuje kompletnú dodávku anhydridového podkladu vrátane separačnej fólie a dilatačných pásov.

Systém Stropné vykurovanie Caleo® - V cene je zahrnutý samotný vykurovací film CALEO®, príslušenstvá (klipsy, bitúmenové pásy, elektrické rozvody), CALEO® termostaty, ďalej v cene sú zahrnuté všetky príslušenstvá potrebné k montáži vykurovacieho systému. Cena obsahuje taktiež inštalačné práce a spojazdnenie systému. Cenová ponuka ako voliteľnú položku môže obsahovať aj cenu vyhotovenia sadrokartónového podhľadu vrátane materiálov.

Čo neobsahuje predbezna cenova ponuka?
V cene nieje zahrnuté čistenie,vyrovnávanie a úprava podkladu, ktorý musí byť pred montážou vyhovujúci (čistý, hladký, rovný).
V rámci predprípravy je nutné urobiť montáž prívodných káblov do jednotlivých termostatov, vývod trubkou 2x23mm z termostatu do podlahy, čo tiež nie je v cenovej ponuke.Od čoho sú závislé ročné náklady na vykurovanie?
Ročné náklady na vykurovanie sú závislé od viacerých faktorov a to od:
 1. tepelnoizolačných vlastností budovy
 2. od orientácie objektu
 3. cien elektrickej energie
 4. od nastavenia vykurovania
 5. od vetrania v objekte
 6. dĺžky vykurovacieho obdobia, čo je štandardne 180 dní

Moderné, kvalitné, úsporné vykurovacie technológie!

Referencie:

Náklady:

Investície:
.

Kontaktujte nás!

 • Bratislavský
 • Trnavský
 • Trenčiansky
 • Nitriansky
 • Žilinský
 • Banskobystrický
 • Košický
 • Prešovský
Infolinka:
0944 289 563,
0949 545 475

E-mail:
caleo.info@gmail.com

Realizácia je uskutočniteľná do 7 pracovných dní od objednania vykurovacieho systému.
Rýchlá montáž:
100m2 za 1 deň.

Spracujeme bezplatnú kalkuláciu na mieru k Vášmu projektu.
Vykurovací film Vykurovacie rohože Infrapanely Exteriérové káble Termostaty
Najlepšie riešenie vykurovania Vykurovací systém pod keramickú dlažbu. Úsporné infrapanely Možnosť dodatočnej inštalácie! Do exteriéru pre rozmrazovanie ľadu Riadenie vykurovania pomocou inteligentných termostatov.
©.2010 - 2012 Firma CALEO®