info: 0944 289 563 DOMOV TECHNOLÓGIA GALÉRIA ČASTÉ OTÁZKY KONTAKTY


Certifikáty:
 • Úsporné
 • Kvalitné
 • Spoľahlivé
 • Rýchla realizácia
 • Za rozumnú cenu

Aktuálne realizacie tu:
facebook
Facebook profil


Hľadáme montážne
a obchodné firmy
na predaj systému
Caleo®

Tovar posielame kuriérskou spoločnosťou.


Často kladané otázky


Koľko budem platiť?
Vykurovací systém CALEO® je najhospodárnejší spomedzi všetkých vykurovacích systémov. V porovnaní so systémami fungujúcimi na plyn, úspora v zimnom období dosiahne 30%, kým v prechodných obdobiach môže dosiahnuť až 35-40% (október - november).

Je vhodný pod akúkoľvek podlahu?
Áno! Podlahový vykurovací film CALEO® je vhodný pod parkety, pod plávajúce podlahy, pod PVC, pod dlaždice, pod kamennú dlažbu, atď.

Aký je výkon vykurovacieho filmu?
V Slovenskej republike sa vykurovací film CALEO® predáva s výkonom 80W/m2 - aplikuje sa ako podlahové vykurovanie nízkoenergetických objektov, 130 W/m2 - aplikuje sa ako podlahové vykurovanie štandardných objektov, 210 W/m2 - aplikuje sa ako stropné a stenové vykurovanie pod sadrokartónovy profil.

Plnohodnotné vykurovanie, alebo doplnkové vykurovanie?
Ako plnohodnotné vykurovanie je vynikajúce aj v prípade extrémnych mrazov, od Kanady po Rusko je všade osvedčeným spôsobom vykurovania. Samozrejme, ako doplnkové vykurovanie je taktiež obľúbeným a hospodárnym riešením.

Čo obsahuje cenová ponuka?
System podlahové vykurovanie Caleo® - V cene je zahrnutý samotný vykurovací film CALEO®, príslušenstvá (klipsy, bitúmenové pásy, elektrické rozvody), CALEO® termostaty, ďalej v cene sú zahrnuté všetky príslušenstvá potrebné k montáži vykurovacieho systému. Cena obsahuje taktiež inštalačné práce a spojazdnenie systému.
Cenová ponuka ako voliteľnú položku môže obsahovať aj cenu anhydritového poteru. Cena je závislá od miesta výstavby a od špecifík lokality a obsahuje kompletnú dodávku anhydridového podkladu vrátane separačnej fólie a dilatačných pásov.

Systém Stropné vykurovanie Caleo® - V cene je zahrnutý samotný vykurovací film CALEO®, príslušenstvá (klipsy, bitúmenové pásy, elektrické rozvody), CALEO® termostaty, ďalej v cene sú zahrnuté všetky príslušenstvá potrebné k montáži vykurovacieho systému. Cena obsahuje taktiež inštalačné práce a spojazdnenie systému. Cenová ponuka ako voliteľnú položku môže obsahovať aj cenu vyhotovenia sadrokartónového podhľadu vrátane materiálov.

Čo neobsahuje predbezna cenova ponuka?
V cene nieje zahrnuté čistenie,vyrovnávanie a úprava podkladu, ktorý musí byť pred montážou vyhovujúci (čistý, hladký, rovný).
V rámci predprípravy je nutné urobiť montáž prívodných káblov do jednotlivých termostatov, vývod trubkou 2x23mm z termostatu do podlahy, čo tiež nie je v cenovej ponuke.Od čoho sú závislé ročné náklady na vykurovanie?
Ročné náklady na vykurovanie sú závislé od viacerých faktorov a to od:
 1. tepelnoizolačných vlastností budovy
 2. od orientácie objektu
 3. cien elektrickej energie
 4. od nastavenia vykurovania
 5. od vetrania v objekte
 6. dĺžky vykurovacieho obdobia, čo je štandardne 180 dní

Moderné, kvalitné, úsporné vykurovacie technológie!

Referencie:

Náklady:

Investície:
.

Kontaktujte nás!

 • Bratislavský
 • Trnavský
 • Trenčiansky
 • Nitriansky
 • Žilinský
 • Banskobystrický
 • Košický
 • Prešovský
Infolinka:
0944 289 563

E-mail:
infracaleo@gmail.com

Realizácia je uskutočniteľná do 7 pracovných dní od objednania vykurovacieho systému.
Rýchlá montáž:
100m2 za 1 deň.

Spracujeme bezplatnú kalkuláciu na mieru k Vášmu projektu.
Vykurovací film Vykurovacie rohože Infrapanely Termostaty
Najlepšie riešenie vykurovania Vykurovací systém pod keramickú dlažbu. Úsporné infrapanely Možnosť dodatočnej inštalácie! Riadenie vykurovania pomocou inteligentných termostatov.
©.2010 - 2012 Firma CALEO® Netreklamy